CONSTRUCTIEHOUT 22x120 mm lengte 450 cm, druk geimpregneerd en stoomgefixeerd dennenhout , 4-zijdig geschaafd, hoeken afgerond
| Merk | Botanica Wood |
| Catalogus | Constructiehout |
| Afmetingen | 450,00 cm x 12,00 cm x 2,20 cm |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Geen toegewezen
Geen reviews gevonden voor dit product
| Merk | Botanica Wood |
| Afmetingen | 450,00 cm x 12,00 cm x 2,20 cm |
| Gewicht | 5.36 kg |
| Kleur | Hout |
| Materiaal |
|
| Behandeling | Drukgeïmpregneerd |
| Afwerkingen | Geschaafd |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Meer dan 10.000m² stock
Levering binnen 1 tot 2 weken
PEFC gecertificeerd
+32 (0)51 24 69 47