CONSTRUCTIEHOUT 22x145 mm lengte 510 cm, druk geimpregneerd dennenhout (klasse 3), 4-zijdig geschaafd, hoeken afgerond
| Aantal | Eenheidsprijs incl. BTW |
|---|---|
| 1 | € 19,89 / stuk |
| Vanaf 160 en meer | € 14,41 / stuk |
| Merk | Botanica Wood |
| Catalogus | Constructiehout |
| Afmetingen | 510,00 cm x 14,50 cm x 2,20 cm |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Geen toegewezen
Geen reviews gevonden voor dit product
| Merk | Botanica Wood |
| Afmetingen | 510,00 cm x 14,50 cm x 2,20 cm |
| Gewicht | 7.34 kg |
| Kleur | Hout |
| Materiaal |
|
| Behandeling | Drukgeïmpregneerd (klasse 3) |
| Afwerkingen | Geschaafd |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Meer dan 10.000m² stock
Levering binnen 1 tot 2 weken
PEFC gecertificeerd
+32 (0)51 24 69 47