CONSTRUCTIEHOUT 45x145 mm lengte 400 cm,
druk geimpregneerd dennenhout (klasse 3),
4-zijdig geschaafd,
hoeken afgerond
| Merk | Botanica Wood |
| Catalogus | Constructiehout |
| Afmetingen | 400,00 cm x 14,50 cm x 4,50 cm |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Geen toegewezen
Geen reviews gevonden voor dit product
| Merk | Botanica Wood |
| Afmetingen | 400,00 cm x 14,50 cm x 4,50 cm |
| Gewicht | 11.76 kg |
| Kleur | Hout |
| Materiaal |
|
| Behandeling | Drukgeïmpregneerd (klasse 3) |
| Afwerkingen | Geschaafd |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Meer dan 10.000m² stock
Levering binnen 1 tot 2 weken
PEFC gecertificeerd
+32 (0)51 24 69 47