VINTAGE PLANK 30x60 mm L 250 cm
| Merk | Botanica Wood |
| Catalogus | Constructiehout |
| Afmetingen | 250,00 cm x 6,00 cm x 3,00 cm |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Geen toegewezen
Geen reviews gevonden voor dit product
| Merk | Botanica Wood |
| Afmetingen | 250,00 cm x 6,00 cm x 3,00 cm |
| Gewicht | 2.19 kg |
| Kleur | Grijs |
| Materiaal |
|
| Behandeling | Drukgeïmpregneerd (klasse 3) |
| Afwerkingen | Fijn bezaagd |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Meer dan 10.000m² stock
Levering binnen 1 tot 2 weken
PEFC gecertificeerd
+32 (0)51 24 69 47