- Kastanjeafsluiting L 1000 x H 100 cm
- Tussenafstand 7,5 cm
- Geschikt voor schapen, geiten en kleinvee
- Gegalvaniseerde dubbel getorste draad
- Onbehandeld, duurzaam kastanjehout
- PEFC, milieuvriendelijk
- Geen onderhoud
Deze kastanjeafsluiting wordt uit scheuthout geproduceerd. De kastanje bomen waar de scheuten vandaan komen, schieten telkens terug uit waardoor het een totaal hernieuwbare bron is. Deze kastanjeomheiningen (of schapenhekken) zijn gemakt van gekloofde en gepunte latten kastanjehout die in combinatie met kastanje palen worden geplaatst.
Het kastanjehout is door zijn natuurlijke eigenschappen bestand tegen extreme weersomstandigheden (vocht, wind, zout).
Kastanjehout is heel milieuvriendelijk en bovendien ook onderhoudsarm.
| Merk | Geen merk |
| Catalogus | Kastanje |
| Afmetingen | 1000,00 cm x 100,00 cm |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Geen toegewezen
Geen reviews gevonden voor dit product
| Merk | Geen merk |
| Afmetingen | 1000,00 cm x 100,00 cm |
| Gewicht | 40.60 kg |
| Kleur | geel-bruin, vergrijst |
| Materiaal |
|
| Behandeling | Geen |
| Afwerkingen | Gepeld |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Meer dan 10.000m² stock
Levering binnen 1 tot 2 weken
PEFC gecertificeerd
+32 (0)51 24 69 47