- Kastanjeafsluiting L 500 x H 120 cm
- Tussenafstand 3,5 cm
- Geschikt voor pluimvee en kleine neerhofdieren
- Gegalvaniseerde dubbel getorste draad
- Onbehandeld, duurzaam kastanjehout
- Milieuvriendelijk
- Geen onderhoud
| Merk | Geen merk |
| Catalogus | Kastanje |
| Afmetingen | 500,00 cm x 120,00 cm |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Geen toegewezen
Geen reviews gevonden voor dit product
| Merk | Geen merk |
| Afmetingen | 500,00 cm x 120,00 cm |
| Gewicht | 30.84 kg |
| Kleur | geel-bruin, vergrijst |
| Materiaal |
|
| Behandeling | Geen |
| Afwerkingen | Gepeld |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Meer dan 10.000m² stock
Levering binnen 1 tot 2 weken
PEFC gecertificeerd
+32 (0)51 24 69 47