- Kastanje paal diameter 8 - 10 cm dunne kant
- Lengte 300 cm
- Ontschorst
- Gepunt
| Merk | Geen merk |
| Catalogus | Kastanje |
| Afmetingen | 300,00 cm |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Geen toegewezen
Geen reviews gevonden voor dit product
| Merk | Geen merk |
| Afmetingen | 300,00 cm |
| Gewicht | 13.80 kg |
| Kleur | geel-bruin, vergrijst |
| Materiaal |
|
| Behandeling | Geen |
| Afwerkingen | Gepeld |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Meer dan 10.000m² stock
Levering binnen 1 tot 2 weken
PEFC gecertificeerd
+32 (0)51 24 69 47