Eiken kader met vlechtwerk in hazelaar
Zonder slot en beslag
Breedte 90 cm
Hoogte 180 cm
| Aantal | Eenheidsprijs incl. BTW |
|---|---|
| 1 | € 331,65 / stuk |
| Vanaf 3 en meer | € 265,59 / stuk |
| Merk | Botanica Wood |
| Catalogus | Hazelaar |
| Afmetingen | 90,00 cm x 180,00 cm |
| Ecocheques | JA |
Geen toegewezen
Geen reviews gevonden voor dit product
| Merk | Botanica Wood |
| Afmetingen | 90,00 cm x 180,00 cm |
| Gewicht | 45.00 kg |
| Kleur | Hout |
| Materiaal |
|
| Behandeling | Geen |
| Ecocheques | JA |
Meer dan 10.000m² stock
Levering binnen 1 tot 2 weken
PEFC gecertificeerd
+32 (0)51 24 69 47