Scherm met dubbel kruis
Geïmpregneerd dennenhout
Geschaafde planken 15 mm x 120 mm
3 tussenregels 15 mm x 95 mm
Breedte zijkant van het paneel = 45 mm
Voorgemonteerd
| Merk | Botanica Wood |
| Catalogus | Tuinschermen & toebehoren |
| Afmetingen | 180,00 cm x 180,00 cm |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Geen reviews gevonden voor dit product
| Merk | Botanica Wood |
| Afmetingen | 180,00 cm x 180,00 cm |
| Gewicht | 30.10 kg |
| Kleur | Hout |
| Bevestigingsmethode | Inox gevezen |
| Roestvast | Inox gevezen |
| Materiaal |
|
| Behandeling | Drukgeïmpregneerd |
| Afwerkingen | Fijn bezaagd |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Meer dan 10.000m² stock
Levering binnen 1 tot 2 weken
PEFC gecertificeerd
+32 (0)51 24 69 47