- Zeer stevig, elegant scherm
- 23 geschaafde planken 15 x 95 mm
- 4 tussenregels 15 x 95 mm
- breedte zijkant paneel: 45 mm
- Inox schroeven
- Voorgemonteerd
| Merk | Botanica Wood |
| Catalogus | Tuinschermen & toebehoren |
| Afmetingen | 180,00 cm x 180,00 cm |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Geen reviews gevonden voor dit product
| Merk | Botanica Wood |
| Afmetingen | 180,00 cm x 180,00 cm |
| Gewicht | 34.00 kg |
| Kleur | Hout |
| Bevestigingsmethode | Inox gevezen |
| Roestvast | Inox gevezen |
| Materiaal |
|
| Behandeling | Drukgeïmpregneerd |
| Afwerkingen | Geschaafd |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Meer dan 10.000m² stock
Levering binnen 1 tot 2 weken
PEFC gecertificeerd
+32 (0)51 24 69 47