Paardenafsluiting
POST & RAIL
Acacia
Gekloven paal
Diam. 15/18 cm, lengte 200 cm
Voor 2 liggers
(de palen worden op een afstand van +/- 275 cm geplaatst)
| Merk | Geen merk |
| Catalogus | Paardenafsluiting |
| Afmetingen | 200,00 cm |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Geen toegewezen
Geen reviews gevonden voor dit product
| Merk | Geen merk |
| Afmetingen | 200,00 cm |
| Gewicht | 16.53 kg |
| Kleur | geel-bruin, vergrijst |
| Materiaal |
|
| Behandeling | Geen |
| Afwerkingen | Bruut |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Meer dan 10.000m² stock
Levering binnen 1 tot 2 weken
PEFC gecertificeerd
+32 (0)51 24 69 47