Paardenafsluiting brut
Geïmpregneerd dennenhout
4-kant paal
75x150 mm lengte 210 cm
Fijngezaagd
Schuine kop
(de palen worden op een afstand van 250 cm geplaatst)
Geen afdekplaatje voorzien
| Merk | Geen merk |
| Catalogus | Paardenafsluiting |
| Afmetingen | 210,00 cm |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Geen toegewezen
Geen reviews gevonden voor dit product
| Merk | Geen merk |
| Afmetingen | 210,00 cm |
| Gewicht | 10.63 kg |
| Kleur | Hout |
| Materiaal |
|
| Behandeling | Drukgeïmpregneerd (klasse 4) |
| Afwerkingen | Bruut |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Meer dan 10.000m² stock
Levering binnen 1 tot 2 weken
PEFC gecertificeerd
+32 (0)51 24 69 47