Paardenafsluiting
Geïmpregneerd dennenhout
Geschaafde liggers 4 x 12 x 500 cm
| Merk | Geen merk |
| Catalogus | Paardenafsluiting |
| Afmetingen | 500,00 cm x 4,00 cm x 12,00 cm |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Geen toegewezen
Geen reviews gevonden voor dit product
| Merk | Geen merk |
| Afmetingen | 500,00 cm x 4,00 cm x 12,00 cm |
| Gewicht | 10.80 kg |
| Kleur | Hout |
| Materiaal |
|
| Behandeling | Drukgeïmpregneerd |
| Afwerkingen | Geschaafd |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Meer dan 10.000m² stock
Levering binnen 1 tot 2 weken
PEFC gecertificeerd
+32 (0)51 24 69 47