- Hardhout scherm (bankirai)
- Zeer stevig tuinscherm
- 15 geschaafde planken 13 x 145 mm
- 3 tussenregels 15 x 95 mm
- breedte zijkant paneel: 45 mm
- Inox schroeven
- Voorgemonteerd
| Merk | Botanica Wood |
| Catalogus | Tuinschermen & toebehoren |
| Afmetingen | 180,00 cm x 180,00 cm |
Geen toegewezen
Geen reviews gevonden voor dit product
| Merk | Botanica Wood |
| Afmetingen | 180,00 cm x 180,00 cm |
| Gewicht | 45.00 kg |
| Kleur | Bruin, vergrijst |
| Bevestigingsmethode | Inox gevezen |
| Roestvast | Inox gevezen |
| Materiaal |
|
| Behandeling | Geen |
Meer dan 10.000m² stock
Levering binnen 1 tot 2 weken
PEFC gecertificeerd
+32 (0)51 24 69 47