- Kastanje poortje B 100 x H 100 cm
- Inclusief beslag (2 duimen, 2 hengsels, slotje)
- Palen niet inbegrepen
| Merk | Botanica Wood |
| Catalogus | Kastanje |
| Afmetingen | 100,00 cm x 9,00 cm x 100,00 cm |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Geen toegewezen
Geen reviews gevonden voor dit product
| Merk | Botanica Wood |
| Afmetingen | 100,00 cm x 9,00 cm x 100,00 cm |
| Gewicht | 16.10 kg |
| Kleur | geel-bruin, vergrijst |
| Materiaal |
|
| Behandeling | Geen |
| Afwerkingen | Gepeld |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Meer dan 10.000m² stock
Levering binnen 1 tot 2 weken
PEFC gecertificeerd
+32 (0)51 24 69 47