Paardenafsluiting brut
Geïmpregneerd dennenhout
Plank horizontaal
38 x 125 mm lengte 500 cm
Gezaagd
De planken worden aan de palen gevezen
(de palen worden op een afstand van 250 cm geplaatst)
| Merk | Geen merk |
| Catalogus | Paardenafsluiting |
| Afmetingen | 500,00 cm |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Geen toegewezen
Geen reviews gevonden voor dit product
| Merk | Geen merk |
| Afmetingen | 500,00 cm |
| Gewicht | 5.34 kg |
| Kleur | Hout |
| Materiaal |
|
| Behandeling | Drukgeïmpregneerd |
| Afwerkingen | Bruut |
| PEFC | JA |
| Ecocheques | JA |
Meer dan 10.000m² stock
Levering binnen 1 tot 2 weken
PEFC gecertificeerd
+32 (0)51 24 69 47